Náš příběh

Od prvního nápadu aplikace, která umožní objednat si v restauraci jídlo a pití přes mobilní telefon, který přišel v roce 2009 jsme se dostali až k založení firmy a kompletní elektronické kase, nejen pro restaurace, ale opravdu pro každého podnikatele.

Štvalo nás dlouhé čekání na jídlo, na placení, málo informaci v jídelních lístcích - mít tak chytrý jídelní lístek ve svém mobilu a vědět že hned jak si vyberu, rozjede se v kuchyni nebo na baru příprava, že se dozvím zajímavosti a více o nabízených produktech, nebo po kliknutí přijde číšník…to byl rok 2009.

Začali jsme zhmotňovat tento tento nápad a vznikl SmartPub, aplikace, se kterou jsme v roce 2013 získali druhé místo v soutěži T-mobile Rozjezdy.

T-Mobile rozjezdy

Zdá se, že jsme trochu předběhli dobu…elektronizace totiž stravovací a občerstvovací služby zatím míjela. Setkávali jsme se stále častěji s tím, že elektronická zařízení restauratéry spíše obtěžují a děsí, tak jsme se rozhodli vyrobit vlastní, na pohled jednoduchou, uvnitř však rafinovanou elektronickou pokladnu, která opravdu usnadní práci a zvýší efektivitu provozu. To vše bez nutnosti nákupu speciálního drahého zařízení a dokonce bez přístupu k internetu. Přidali jsme skladové hospodářství, mobilního číšníka, začali jsme s testováním a začali své služby nabízet. A pak přišlo EET! Pro někoho veliký strašák a symbol nesvobody podnikání. I s tím jsme si poradili a naši zákazníci tak tuto záležitost přečkali bez komplikací a stresu.

V roce 2018 jsme začali spolupracovat s rezervačním hotelovým systémem Plazaro. A protože se Plazaro stará především o to, aby se měl uživatel dobře, tak spolu se ZaKasou prostě ladí.

Díky naslouchání našim zákazníkům se neustále zlepšujeme. Jednou z našich posledních novinek je ZaKasou Fronta, která vznikla na zakázku pro našeho klienta, který si přál nepřijít o žádného strávníka při výjezdech na festivaly.

Nyní se zabýváme především vývojem a zlepšováním stávajících i nových produktů a jejich individuální úpravou pro klienty.

Budoucnost vidíme takto: budeme se snažit aby vám technologie a elektronizace maximálně usnadnila život a vy jste se mohli věnovat tomu důležitému – vaší práci a zákazníkům.

Nebojte se být elektroničtí. Be electronic :-)